,

KonKurs acerManiaKa – wygraj 27-calowy monitor 3D!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 50

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. UDOD, :

  Tapetam ma dotyczyć serwisu, strony acermaniak.pl czy firmy acer ?

  • acerManiaK, :

   Jak już napisaliśmy powyżej, tapeta powinna być ozdobą pulpitu każdego prawdziwego acerManiaKa. Interpretację zostawiamy konKursowiczom. ;)

 2. Papiak, :

  “Uczestnikami Konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniające warunki określone w Regulaminie. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w Konkursie tylko za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych.”

  Nie czaje, mam wam wysłać zgodę, że mi matka pozwoliła? :P

  • acerManiaK, :

   Teraz nie musisz – będziesz musiał natomiast nam taką zgodę podesłać przed odbiorem nagrody, jeśli wygrasz konKurs.

 3. Papiak, :

  A tak po za tym, na tej tapecie ma sie znajdować coś związane z Acerem, czy może to być coś fajnego co nie będzie miało związku z Acerem?

  • acerManiaK, :

   Tapeta ma być ozdobą pulpitu acerManiaKa – interpretację tego zadania zostawiamy już konKursowiczom. ;)

 4. Papiak, :

  Nie wygram :D
  Ale dzieki za info.

  • acerManiaK, :

   Spróbować zawsze warto. ;)

 5. biscuit, :

  No niestety, tym razem konkurs dla wąskiego grona. Ale mam nadzieję, że udostępnicie zwycięską tapetę w wysokiej rozdzielczości, w ten sposób każdy Maniak będzie miał pewną korzyść z tego konkursu :)

  • acerManiaK, :

   “…Ale mam nadzieję, że udostępnicie zwycięską tapetę w wysokiej rozdzielczości, w ten sposób każdy Maniak będzie miał pewną korzyść z tego konkursu…”

   Taki mamy zamiar. :)

 6. balina, :

  Acer oczywiście zgodził się na wykorzystanie jego loga bez konsekwencji prawnych? I można korzystać tylko z programów na które ktoś ma licencję lub program jest open source? (czyt. GIMP)

  • acerManiaK, :

   Acer zezwala na wykorzystanie logo Acer w celach konkursowych. Odpowiedzi na pozostałe pytania znajdziesz w odpowiedniej sekcji regulaminu.

 7. Tomek, :

  A czy można wykorzystać produkty Acera, jak np. laptop na tapecie?

  • acerManiaK, :

   Tak, w celach konkursowych można. :)

 8. Wojtass, :

  Moglibyście po zakończeniu konkursu udostępnić wszystkie tapety? (albo przynajmniej te lepsze?) Zawsze to lepszy wybór niż tylko jedna tapeta do ściągnięcia, a prace innych nie pójdą w ten sposób w zapomnienie ;) Ew. jakieś wyróżnienia :D

 9. TheNomyzys, :

  może być gif jako tapeta?

  • acerManiaK, :

   Niestety nie – tylko pliki JPEG.

 10. Michał, :

  Konkurs trwa do 13.05 WŁĄCZNIE, czy kończy się za te 3 godziny? Trochę się martwię, że zaraz będę musiał wysyłać.

  • acerManiaK, :

   Jeszcze masz czas – na prace czekamy do 13.05, do godziny 23:59. :) Pozdrawiamy

 11. Maniak, :

  kiedy ogłoszenie wyników konkursu?

  • acerManiaK, :

   Postaramy się rozstrzygnąć konKurs jeszcze w tym tygodniu, ale na 100% nie możemy tego obiecać.

   • Maniak, :

    To aby jeszcze podgrzać atmosferę: ile prac wpłynęło na konkurs?

 12. czesuaf, :

  Fiu fiu! Blisko 100 propozycji. Ciężki orzech do zgryzienia. Czekam niecierpliwie a nóż się uda :D

  • Tomek, :

   Przyznam, że trochę ostudzili mój zapał do wygranej :D Może, gdyby było coś takiego, jak 2. i 3. miejsce, albo chociaż jakieś nagrody pocieszenia dla najlepszych, to jeszcze jeszcze. Ale tylko 1 miejsce na 100 prac, to trochę krzywdzący werdykt. Na 100% znalazłyby w tych 100 jeszcze z co najmniej 2-3 prace na tym samym poziomie co pierwsza, które też zasługiwałyby na wygraną. Z resztą zobaczycie sami, jak opublikują inne prace ;)

   • acerManiaK, :

    Najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkich, ale monitor do rozdania mamy tylko jeden. Albo aż jeden, zależnie od punktu widzenia. ;) Pozdrawiamy

   • Maniak, :

    Ja myślę, że moja będzie najlepsza… a czy wygram czy też nie to już inna kwestia :D

    • Tomek, :

     Na pewno jest najlepsza… zaraz za moją :D Przewiduję przyszłość: “…wygra taka jasna z kafelkami windows 8 i drzewkiem wyrastającym z monitora Acer…”

 13. Tomek, :

  Nie no, nie mam do was żalu o to. Sam fakt istnienia takiego konkursu jest dobry, niezależnie od jego kształtu, bo przecież żadnych materialnych korzyści z tego nie macie, a każdy z nas ma szansę wystartować w równej rywalizacji po materialną już nagrodę ;) Niezależnie od wyników, dobrze się przy tym konkursie bawiłem i dzięki wam za to.

 14. acerManiaK, :

  Pierwsza selekcja już za nami – wybraliśmy w pierwszym podejściu 24 prace. Teraz przed nami ta trudniejsza część, bo zgłoszenia, które przeszły do drugiego etapu są naprawdę ciekawe. :)

 15. Radek, :

  Masz rację Tomek.
  Tylko , że twoja znajdzie się zaraz za moją XD

 16. Firestarter, :

  A może by tak jako nagrody pocieszenia dla najlepszej 2 i 3 miejsca jakieś myszki? ;) Koniecznie Jury musi poustawiać te tapety na pulpitach swoich sprzętów i ocenić jak wyglądają z ikonami ;) ) Jak są 24 tapety bardzo dobre to naprawdę nie zazdroszczę ekipie bo mają ciężkie zadanie.

 17. Szpilka z Wieliczki, :

  A kto powiedział, że na pulpicie mają być ikony? Są tacy, którzy nie mają ani jednej :]

  • Maniak, :

   Szpila nie kombinuj… już czujesz, że odpadłeś w pierwszej selekcji :)

   • Szpilka z Wieliczki, :

    hehe…pierwsza runda za mną na 100, ale fuckt, pokonać 23 czempionów będzie problem :)

     • Szpilka z Wieliczki, :

      A taka, że nie brałem w ogóle udziału w konkursie, a tobie w przeciwienstwie do Maniaka brak dystansu i poczucia humoru i juz zaczales sie spinac…

  • Firestarter, :

   Spoko. Każdy ma inne preferencje. Ja osobiście jestem minimalistą i nie lubię jak nie mogę na pulpicie znaleźć skrótu bo tapeta jest taka chaotyczna i kolorowa, że ciężko zlokalizować to czego szukamy. Pozdro

   • Tomek, :

    Dokładnie, jak kolega wyżej. Może są osoby, które nie mają żadnych ikon na pulpicie, ale jak w opisie: “tapeta dla każdego acermaniaka”, a nie tylko pulpitowego purysty :D . Jak wygra jakaś może i piękna tapeta, ale wypełniona po brzegi detalami to mnie krew zaleje. Przynajmniej lewy, górny róg powinien być wolny. Mam nadzieję, że jury weźmie (wzięło?) to pod uwagę przy wyborze zwycięzcy ;)

    • Szpilka z Wieliczki, :

     Wiecie dobrze jakie sa tapety, jedne kolorowe jak ogon pawia, ze nie znajdziesz na niej ikony, a drugie pastelowe z jednym kolorem w tle. Mnie sie wydaje, ze nie o to chodzilo w konkursie by ktos zrobil tapete, ktora ma ladnie wygladac z ikonami byscie mogli jej uzywac, tylko o kreatywne podejscie do tematu. Zapewne zwyciezka praca bedzie grafika promocyjna dla firmy Acer, ktora zostanie wykorzystana jako np. tlo renderow dla monitorow czy tabletow.

     • Firestarter, :

      Moim zdaniem Tapeta to nie tylko Laptop czy PC. Tapeta powinna również dobrze wyglądać na ekranie Tabletu Acer (bez ikon i widgetów byłoby bez sensu) czy smartfona. Pozdrawiam.

  • acerManiaK, :

   Jutro lub w poniedziałek – zależnie od tego, jak bardzo będziemy się sprzeczać przy wyborze zwycięzcy. ;) Pozdrawiamy

   • Tomek, :

    Wiecie już dokładniej, o której godzinie zostaną zamieszczone wyniki konkursu?

    • Firestarter, :

     Na razie trwa wymiana ciosów między frakcją “Pro” i frakcją “Less is More”. Rwą sobie włosy z głów, słychać krzyki, dwóch zabarykadowało się w toalecie, trzeci grozi, że skoczy jeśli Jego faworyt nie przejdzie, czwarty zamknął się w sobie. Na ekranach wyskoczyło im “follow the white rabbit”, agenci stoją pod drzwiami.. Policja otoczyła budynek, słychać strzały a całość na żywo z helikoptera transmituje CNN.

     • Czekoladopodobny, :

      Ale czad! 8-)

     • Maniak, :

      jeżeli takie cyrki są przy wyborze to zastanawiam się co dopiero będzie się działo jak będę odbierał nagrodę !@^%#