, Iconia Pierwsze wrażenia Tablety

Acer Iconia W3 – tablet 8″ z Windows 8 (pierwsze wrażenia)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Acer Iconia W3 – tablet 8″ z Windows 8 (pierwsze wrażenia)”

 1. homer1 pisze:

  Jest to jeden z tabletów rozważanych do zastąpienia iPada2. Jestem ciekaw kiedy pojawi się w Polse? To mały i całkiem sprawny sprzęt bliski tabletom ale z większymi od nich możliwościami dzięki zastosowaniu pełnego Windows 8.

 2. ffffff pisze:

  Bardzo chętnie kupię coś podobnego, tylko że: 4:3 i z 3G/LTE.

 3. Jan Kowalski pisze:

  Stanowczo za mały ekran by komfortowo używać oprogramowania w wersji klasycznej. Mam 10″ ekran i Windows 8. Nie jest różowo ale jeszcze znośnie. Nie wyobrażam sobie jeszcze mniejszych okienek a raczej – nie wyobrażam sobie wygodnej pracy na nich.

 4. qwerty pisze:

  polskie ceny to odpowiednio 1499 zł dla wersji 32GB i 1699 zł dla 64GB.

 5. zxzxzxzxzxz pisze:

  Ci co go już testowali naprawdę – aż tak go nie chwalili….. ale nazwa „acermaniak” najwyraźniej zobowiązuje do ochów i achów.
  Moim zdaniem tablety 8 calowe na windowsie się nie przyjmą, za małe jako komputer i jednocześnie za duże na sprzęt bardzo mobilny. Dodatkowo przez dużą ilość pamięci (ram+ masowa min 64GB) + licencja na system spowoduje, że cena urządzenia będzie z pewnością zaporowa i nieatrakcyjna. Microsoft i producenci z nim związani bardziej powinni zastanowić się nad smartfonami i tabfonami (czyli urządzeniami do kieszeni do ok 6 cali) z Atomami i pełnym Windowsem które po podpięciu do monitora/ telewizora + klawiatura, myszka by można było używać jako komputery – takie urządzenia mogły by być atrakcyjne dla biznesu, 8 calowe z pewnością nie będą.

Leave a Reply