, Liquid Telefony Testy

Test telefonu Acer Liquid S1

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Test telefonu Acer Liquid S1”

 1. czeplin79 pisze:

  jak skopiować kontakty z sim na tel ? ppppllllliiiiissssss

 2. Jorgus pisze:

  Telefon mam 3 miechy. Zacznę od baterii…jest dobrze, bo mam włączoną aktualizację poczty co 15min, plus pogodynka, i przy kilku rozmowach dziennie plus z godzinę albo i więcej neta spoko do wieczora dotrzymał z rezerwą tak 20 procent baterii. Bez neta 2 dni. Ekran i dotyk jak na androida rewelacja. Niewiele ustępuje iPad_owi, ale jabol to już wyższa półka. Co do wydajności, daje radę : NFS śmiga bez przecinek, filmy hd też. Aparat porażka, choć w teście go chwalili to jednak cienko śpiewa, ale telefon to nie aparat foto więc dajmy sobie spokój. Za to muza gra fajnie, choć mogłaby troszkę głośniej…he,he,he. Toż to nie wieża Hi-fi. Za tą kasę warto brać i nie wybrzydzać.

 3. Mateusz pisze:

  A ja mam takie pytanie odnośnie aparatu… jakie są tam funkcje? Możemy się pobawić parametrami robionych zdjęć czy nie bardzo?

 4. Jaromir pisze:

  Miałem swego czasu ten telefon;) Całkiem ok się wydawał:) Ale, dokładnie nie sprawdziłem – po miesiącu się zepsuł – podczas wypadku samochodowego;)

 5. adamo1139 pisze:

  modecom z tym samym SoC kosztuje 6 stów w przedsprzedaży, pewnie za miesiąc będzie za 5 stów

 6. Jakub pisze:

  78 db głośności to dobry wynik, niby wszystko dobrze wypada w tym fonie, no ale cdena jest niska i wiadomo za co, za lipny procesor mediatek i słabsza jakość materiałów wykonanego telefonu

 7. Mateusz pisze:

  „Matryca ekranu to nie IPS, a TFT TN, który charakteryzuje się nieco gorszymi kątami widzenia. Wyświetlana treść pozostaje czytelna także pod większym kątem, ale pojawia się wtedy o wiele za dużo bieli, żółci i szarości.”

  A dlaczego w specyfikacji jest napisane, że to IPS/

  • acerManiaK pisze:

   Telefon faktycznie ma matrycę IPS, ale mimo wszystko nadal zachowuje się mniej więcej jak TN-ka jeśli chodzi o kąty widzenia. To zdanie oczywiście poprawiam, ale wrażenia pozostają takie same 😉

 8. acerManiaK pisze:

  Jasne, dzięki 😉

 9. Picasso pisze:

  Wiem, że jestem czepialski ale w specyfikacji przy informacji o GPU chyba brakuje jednej cyferki 😉

Leave a Reply