, Iconia Tablety

Wygraj tablet Iconia Tab A500!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

20 odpowiedzi na “Wygraj tablet Iconia Tab A500!”

 1. acerManiaK pisze:

  Wyniki już są: http://www….-tab-a500/

 2. zwierzak pisze:

  No i gdzie te wyniki?

 3. Ola pisze:

  Ciekawe czy może wygrać ktoś, kto nie brał udziału? Może ktoś znajdzie lukę 😉 Najważniejsze, że wiem kto nie wygra 😉
  Powodzenia i gratulacje dla zwycięzcy, cokolwiek wymyślił(a) 🙂 Kolejny konkurs do statystyk 😀 LOL

 4. Haywire pisze:

  @Lena: Osoba, która zgłasza daną pracę musi być pełnoletnia, ale to nie oznacza, że ona musi tą pracę stworzyć. Syn/córka może przecież poprosić prawnych opiekunów o wysłanie pracy za nich. Teoretycznie jest to ominięcie „luki” w regulaminie, ale praktycznie nikomu nie dzieje się krzywda, bo nagroda i tak trafi do twórcy danej pracy.

 5. Lena pisze:

  @Marek To się nazywa dyskryminacja kreatywności nieletnich 🙂
  @Stefan Moja mama jest spoko :3 Tylko właśnie się zastanawiam, czy przepada, czy opiekuni dostają. Zazwyczaj w konkursach przejmują opiekuni, ale zdarzają się wyjątki.

 6. Stefan pisze:

  @Lena, ale na dobrą sprawę nieletni ma letnich opiekunów pewnie, więc oni za niego odbiorą nagrodę, pewnie nie będzie problemu jak wyślesz zgłoszenie a jak się redakcja zapyta o dane zwycięzcy dasz dane mamy (chyba, że się boisz, że mama Ci tableta nie odda)

 7. Marek pisze:

  @Lena, to zgodnie z regulaminem taka osoba nie mogła wziąć udziału w konkursie czyli nagroda albo przepada albo przechodzi na kolejną osobę.

 8. Lena pisze:

  Tak się zastanawiam – jeśli w konkursie bierze udział i ewentualnie wygra osoba niepełnoletnia to co wtedy?

 9. Stefan pisze:

  Jak zawsze tym co im nie wychodzi nic nie pasuje. Dziwne, że taka Ola stawia wymagania, jaka ma być odpowiedź, żeby ona była zadowolona. Kreatywna odpowiedź to kreatywna. Nigdzie nie znalazłem zapisu, że wideo jest lepsze od tekstu albo tekst od zdjęcia. Pewnie jak ktoś zrobi domek z zapałem, który spełnia zadanie konkursowe to dlaczego nie miałby – jako kreatywna odpowiedź – brany pod uwagę? Bo cfaniaczki chcą wygrać i sprzedać na Allegro odpowiedziami skopiowanymi z wikipedii?

 10. Ola pisze:

  Dawid, być może masz rację. Pomimo to, uważam, że np. : ” Bardzo lubię łatwość obsługi Tabletu Acer, zobaczcie sami : http://konkurs_001.wideo.eu ” wpisane w polu odpowiedzi, będzie napewno zgodne z regulaminem. Jak bardzo chciałabym się mylić, bo odkąd nagminnie doświadczam takich wybiegów w konkursach, często bardzo ciekawych i nie tylko z uwagi na atrakcyjną nagrodę, to nie biorę w nich udziału. Smutne, ale prawdziwe i jakie kreatywne. Teraz wyrażam ironię, nie tylko pesymizm. Jak na razie nie zaobserwowałam wyjątku od tej reguły. Przynajmniej na moich ulubionych stronach. Być może zbytnio generalizuję, wszystko się jeszcze okaże. Dziękuję przy okazji za konstruktywną polemikę, bo przykro mi przyznać, niektórzy w podobnych przypadkach są dalecy od netykiety. Chyba, że na tym blogu moderatorzy to profesjonaliści.

 11. Jan Kowalski pisze:

  Zaglądam na mail a tam kobyłami „MAMY DLA CIEBIE TABLET”. Ucieszyłem się niesamowicie. Klikam a tutaj co? Nic dla mnie nie mają, oszuści. Taki sam numer jak z wygranym samochodem przez sms. Dobrze, że tu przynajmniej płacić nie trzeba za wejście bo bym się srodze wkur**. 😉

 12. Dawid pisze:

  @Ola, myślę, że końcowe zdanie „Klawiatury w dłoń i do dzieła” oraz słowo w regulaminie „… wypowiedzi …” jasno ogranicza formę odpowiedzi do wypowiedzi pisemnej 🙂

 13. Ola pisze:

  Stefan, wręcz przeciwnie. Chce się robić. Człowiek przemyśli koncepcję, napracuje się, a wygra przypadkowa praca zrobiona na odpier..l. Prymitywna przeróbka z edytora foto lub wideo. Najbardziej zawiedzeni są ci, których bardzo wartościowe prace w formie tekstowej (artykuł, rozprawka, opowiadanie, itp. ), pomimo sporej kreatywności, traktowane są jak wypociny.
  Nie ma co, walnąć linka do pierdoły skleconej w 10 minut – kreatywne jak diabli. Tylko skąd potem tyle żalu. Dla mnie tego typu konkursy to szansa dla leniuchów i oszustów, bo przy uczciwym wypowiedzeniu się w polu tekstowym, nikt nie ma szans z np. bazgrołami przedszkolaka w Paint-cie.
  Cóż, kreatywność nie ma nic wspólnego z zaangażowaniem i wysiłkiem. Taki to mój pesymizm. Jeszcze jedno, Stefan podpisz tak samo swoją genialną pracę, a … 😉

 14. @stefan pisze:

  @Ola, no i dobrze, będziemy mieli większe szanse jak pesymiści odpadną w przedbiegach! Konkursy na kreatywność są najlepsze bo łatwiej wygrać, większości nie chce się nic robić, hehe

 15. Ola pisze:

  Już widzę te manewry z wstawianiem linków w polu do opisu. Znowu wygra zapakowane na jakiś serwer zdjęcie, film, albo inne cudo. Przeciętny zainteresowany napisze co mu w sercu gra, ogólnie na temat. Nie wiem, takie „kreatywne” konkursy mnie zniechęcają. Wielu konkursowiczów wysili się na wartościowe prace opisowe, a zwycięży banalna fotka z Photoshopa, film na YouTube lub inna wrzuta. 🙁

 16. Stefan Zakała pisze:

  Stefan Zakała lub Majonez 2011 które jest prawdziwe, a może żadne ??? He he he.

 17. Majonez 2011 pisze:

  No i co z tego, że jestem zielony. He he he.

 18. Majonez 2011 pisze:

  Lubię łamigłówki tak mówię o tym zadaniu ponieważ do tego doszedł fakt , że na facebooku na głównej stronie acer fan page nie otworzyło się zdjęcie szukałem tu i tam i znalazłem ale okrężną drogą. Nie ma to jak trochę wysiłku włożonego w jakąś sprawę. Facebookowy Stefan Zakała lubi Was. Pozdrawiam niech wygra najlepszy.

 19. qwerty pisze:

  podoba mi się że tym razem zadanie konkursowe jest trochę trudniejsze i czasochłonne niż wszystkie pozostałe 🙂 Szukanie zdjęć iconii z nagrodami na fan page acera może wielu zniechęcić do wzięcia udziału- tym lepiej 🙂 mniejsza konkurencja.

  Swoją drogą zawsze biorę udział w konkursach tego typu, nie przegapiłem żadnego konkursu na maniaku, w totolotka gram od 6 lat, a jeszcze nigdy nic, nigdzie nie wygrałem… Raz znalazłem 10 zł na placu zabaw… miałem 12 lat 🙂

 20. acerManiaK pisze:

  Kilka osób pytało nas, co mają wpisać w pole Nick, dlatego też spieszymy z odpowiedzią 🙂 Pole Nick jest na Wasze autorskie pseudonimy, toteż może się tam znaleźć dowolna kombinacja słów i znaków.

Leave a Reply