, Liquid Newsy Telefony

Acer Liquid ZX – 3,5-calowy smartfon pojawi się już wkrótce

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Acer Liquid ZX – 3,5-calowy smartfon pojawi się już wkrótce”

 1. Darks pisze:

  Telefon już na starcie traci 1/3 potencjalnych nabywców, o ile nie więcej. Ktoś, kto kupuje niewielki smartfon nastawia się na coś pokroju szwajcarskiego scyzoryka – nie ma szans w zawodach z odpowiednimi narzędziami, ale tam, gdzie nie przewidujemy potrzeby użycia takich narzędzi będziemy mieli go w kieszeni. Tutaj producent uciachał jedną z podstawowych zalet małego, kieszonkowego telefonu – aparat. Aparat bez diód doświetlających z góry skazany jest na porażkę – nie wykonamy nim fotki, gdy ktoś strzeli nam w autko. Zabawna fotka z imprezy zamieni się w kolorową piaskownicę.

  Na rynku mamy już takie modele jak galaxy ace 2 czy xperia U. Może nie są to wybitne udane słuchawki, ale oferują poprawną funkcjonalność i prawdę mówiąc sprawdzą się jako takie all-in-one.

 2. dalacher pisze:

  komis nie dobijaj mnie. telefon 3,5 cala nie można nazwać zgrabnym, a poza tym różnica wagowa między 5 calowymi smartphonami a takimi małymi karłami jest nuezauważalna . Do dzwonieni może być, ale do pisnia smsów, siedzenia w internecie nie nadaje się. Mnie krew zalewa jak pisze smsy i komentarze na różnych forach na moim małym 3,2 calowym wyświetlaczu.

 3. Komis Gsm pisze:

  SUPER – metoda i fajny telefon , ludzie chca malych porecznych zgrabnych telefonikow do kieszeni , poczytac wiadomosci w necie awaryjnie – jak niema laptopa , sprawdzic poczte , napisac sms i zadzwonic = do tego jest taki lekki maly telefon fajny ,nie kazdy chce targac wielkiego kloca paskudnego 5 calowego niewygodnego

 4. wania pisze:

  Wreszcie smarfon w normalnym rozmiarze, a nie serwowane ostatnio „patelnie” 5 calowe 🙂 Acer Liquid ZX – jestem za 🙂

Dodaj komentarz