REKLAMA TP
, Aspire Laptopy Pierwsze wrażenia Tablety

Acer Aspire R7 – wyjątkowa hybryda tabletu i Ultrabooka

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

12 odpowiedzi na “Acer Aspire R7 – wyjątkowa hybryda tabletu i Ultrabooka”

 1. acerManiaK pisze:

  Test już na emisji:
  http://www….aspire-r7/
  Zapraszamy do lektury. 🙂

 2. gangnam pisze:

  Laptop do pracy w domu to raczej nie do końca dobre rozwiązanie (przynajmniej w większości przypadków). Wielu znajomych (i ja również) twierdzi, że do szybkiej pracy (nie mylić z pracą „na szybko”) PC jest lepszy.

 3. Artur pisze:

  Kiedy można się spodziewać pełnej recenzji?

  • acerManiaK pisze:

   Test planujemy opublikować w pierwszej połowie przyszłego tygodnia.

   • Artur pisze:

    długo 🙂 siedzę na szpilkach i czekam 🙂 bardzo mnie interesuje wydajność tej najmocniejszej opcji którą właśnie macie na testach. Na zagranicznych portalach są testy i5 które wypada tak sobie. Chce wiedzieć czy uruchomię Wiedźmina 3 😀 Czy równolegle trzeba będzie kupić konsolę a to traktować jako urządzenie do pracy.

    • Artur pisze:

     Witam, jak tam moja wytęskniona recenzja? Wiadomo kiedy ujrzy światło dzienne?

     • acerManiaK pisze:

      Tekst zaplanowaliśmy ostatecznie na czwartek – nasz tester już pracuje nad recenzją. 😉 Pozdrawiamy

 4. Tomek pisze:

  Jakby nie to logo Windows 8 zainstalował bym na nim sobie ubuntu 13.10 z obsługą dotykowych aplikacji, a tak to głupio

 5. Artur pisze:

  obecnie posiadam Lenovo Y550p z i7 i chciałbym wiedzieć czy przesiadając się na Aspire R7 dostanę maszynę bardziej wydajną od obencej? Byłbym bardzo wdzięczny o jakieś porównanie z benchmarków. Dzięki

 6. Darks pisze:

  Chociaż koncepcja naprawdę mi się podoba, to kogoś melanż poniósł i zapomniał o najważniejszym – mobilności. Sprzęt z energooszczędną wersją i7 (modele z U na końcu), hybryda – to aż się prosi o używanie „na szybko”. Jakim cudem korzystać wygodnie z urządzenia mającego 2,5 kg ? Zakładając, że zawsze stawiamy go na stole – po co ekran dotykowy ? W takim ułożeniu ręce szybko się męczą. Biorąc pod uwagę, że mobilne ultrabooki mają znacznie niższą wagę (i często dodatkowo dotykowe ekrany), to ten potworek nie ma racji bytu u nikogo poza ślepymi gadżeciarzami.

  • Artur pisze:

   jako potencjalny odbiorca takiego urządzenia muszę stanąć w jego obronie. Laptopa Lenovo Y550p używam codziennie do pracy i zabawy. Codziennie noszę go w torbie do pracy i nie przeszkadza mi to. Faktycznie lubię gadżety, mam zawsze najnowsze telefony (obecnie HTC One) ale widzę sporo praktyczności w takim urządzeniu. Po pierwsze obracany ekran, pracuję jako grafik i często klientom w biurze chcę pokazać projekt, tutaj sprawa jest nie tylko efektowna ale i łatwa. Ponadto kwestia tabletu, który od dawna chciałem sobie sprawić ale zawsze coś stawało na drodze. Ostatecznie kupiłem żonie Asusa Prime i dla mnie jest on za mały. Urządzeń większych niż 10 cali jest kilka ale 13 cali to nadal za mało i czekałem na tablet 14+ i teraz mam. To urządzenie nie jest po to żeby je brać na zajęcia, wykłady, na reklamową łąkę czy plażę i chodzić po necie – to fakt. Ale dla człowieka obecnie używającego laptopa 15 cali na codzień i marzącego o tablecie i wiele więcej to rozwiązanie jest idealne. Mam jeszcze tylko nadzieję, że wersja i7 będzie opcją nie tylko do pracy i tabletowania ale również do grania w miarę świeże tytuły.

 7. Zabor pisze:

  Maiłbym prośbę, aby sprawdzić, z jakimi rysikami działa R7 i jak ta współpraca się odbywa na programach graficznych lub do rysowania albo wycinania czegoś z obrazu. z góry dziękuje i pozdrawiam (:

Leave a Reply