REKLAMA TP
, Aspire Timeline X Laptopy Testy

Acer Aspire TimelineX 4830TG – test acerManiaKa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Acer Aspire TimelineX 4830TG – test acerManiaKa”

 1. Jan Kowalski pisze:

  Właśnie kupiłem i zwiozłem do domu. Prezentuje się na żywo lepiej niż na zdjęciach. Gładzik jest po prostu przecudny a do klawiatury trzeba się niestety przyzwyczaić bo prawy alt jest mocniej przesunięty w prawo niż w innych tego typu sprzętach. Jednak już po kilku chwilach pisania można zacząć zapominać o tej drobnej niedogodności. Klawisze chodzą miękko i bezgłośnie. Spacja trochę „klapie” ale nie jest to na szczególnie denerwującym poziomie. System śmiga. Dźwięki są przyzwoite, o klasę albo dwie wyżej niż we wszelkich netbookach. Gry jeszcze przetestuję ale jak na razie nie mam do tego sprzętu żadnych zastrzeżeń.
  Jedynie drobna uwaga do firmy Acer – nie dają płyty z systemem. Można sobie takowe nagrać dzięki załączonemu oprogramowaniu Acera. Ale mogliby sobie już darować i dać tą płytkę. Nie każdy musi mieć ochotę latać po cztery DVD.

 2. TOP 5: laptop dla biznesmena | AcerManiaK.pl - blog miłośników Acer pisze:

  […] Acer Aspire TimelineX 4830TG – test acerManiaKaAcer Aspire TimelineX 4830TG to laptop… […]

 3. rafal pisze:

  Ciekawa propozycja, ale właśnie co z dźwiękiem? Ciekawi mnie to, lubię słuchać muzyki na komputerze i jest to dla mnie bardzo ważny aspekt. A czy komputer był testowany pod jakiś konkretnym tytułem gry? Jeśli tak, to jakim i jak się sprawdził? Cena bardzo kusi 😉

  • acerManiaK pisze:

   Aspire 4830TG nie jest laptopem wybitnie muzycznym, ale nie oznacza to, że ma on słabe głośniki. Wręcz przeciwnie – reprezentują one solidną półkę średnią, chociaż radzę nie spodziewać się po nich cudów. Sam dźwięk jest czysty, a zniekształcenia pojawiają się wyjątkowo rzadko. O basie lepiej zapomnieć, chociaż to już prawie standard w tego typu komputerach. Gdybym miał głośniki i system audio opisywanego laptopa określić jednym słowem to byłoby to „przyzwoity”.

   Nie grałem na 4830TG intensywnie, ale udało mi się sprawdzić na nim takie tytuły jak Battlefield: Bad Company 2, Deus Ex: Human Revolution oraz Call of Duty: Black Ops. Ze wszystkimi wymienionymi sprzęt radził sobie naprawdę nieźle.

 4. krzysiek pisze:

  A co z głośnikami i jakością dźwięku ??

Leave a Reply