REKLAMA TP
, Iconia Tablety

Acer Iconia Tab A501 dostępny w ofercie pre-order

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Acer Iconia Tab A501 dostępny w ofercie pre-order”

 1. acerManiaK pisze:

  Masz rację, tylko mówimy o rozpoczęciu sprzedaży sklepowej – bez konieczności podpisywania jakichkolwiek umów wiążących.

 2. Łukasz pisze:

  Ten model w wersji 3G 16GB jest od kilku tygodni w polskim T-Mobile…

 3. acerManiaK pisze:

  @Paweł25: Nie jestem w stanie wyjaśnić, dlaczego sprzęt w naszym kraju jest taki drogi, ale śmiem twierdzić, że ma to coś w spólnego z naszym systemem podatkowym. I wiem o jakim modelu myślisz, ale sądzę, że rozczarujesz się…

  @Rakieta: Taka cena widnieje na oficjalnej stronie internetowej producenta, ale nie jest to jak na razie ostateczna wersja. Sądzimy jednak, że nie zmieni się ona za bardzo.

 4. Rakieta pisze:

  2199 za najsłabszy model 3g? w porównaniu do 1599 bez 3g? firma Acer ma poczucie humoru trzeba przyznać, bo jak inaczej to określić, 6 stów za układ, którego wykonanie u Żóltych kosztuje kilka dolców to śmiech na sali.

 5. Paweł25 pisze:

  1 dolar amerykański = 2,76430181 złotego polskiego
  Cena w USA: 1379 zł
  Cena w Polsce: 2199 zł

  Napaliłem się strasznie na ten model ale… Bojkotuję, bo nie moge patrzeć na faszyzm. Średni dochód Polska – USA to przepaść na naszą niekorzyść. Gdzie tutaj logika? Wyjaśnijcie mi proszę.
  Poczekamy zobaczymy. We wrześniu będzie ciekawa oferta konkurencji o podobnej specyfikacji ale w cenie jak z USA. Nie pisze marki bo nie chcę robić reklamy.

Leave a Reply