REKLAMA TP
, Aspire Laptopy Tablety Testy

Acer Aspire Switch 10 – test tabletu z klawiaturą

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Acer Aspire Switch 10 – test tabletu z klawiaturą”

 1. Endy pisze:

  Sądzę, że taniej wyjdzie kupić osobno klawiaturę do tabletu. Moja klawiatura kosztowała 100 zł http://klaw…biala.html . Można wtedy kupić lepszy tablet. Minusem tego rozwiązania jest to, że takie klawiatury przeważnie nie mają touchpadów 🙁

 2. Krystian pisze:

  Czy są jakieś przedłużki do zasilacza? Kabelek jest bardzo krótki…

 3. Magda pisze:

  Witam gdzie dostane zasilacz do tego modelu? oryginalny lub kompatybilny? pomocy na stronie acera nie ma. w media markt mi nie pomogli, bo nietypowe wejście.
  pzdr. Magda

 4. Sławek pisze:

  „w naszym egzemplarzu touchpad zapadał się w jednym z rogów, co stawia pod znakiem zapytania jakość całej konstrukcji.” – poezja. A nie zauważyliście, że „zapada się” też w drugim rogu?? To lewy i prawy przycisk. To stawia pod znakiem zapytania jakość całej recenzji.

  • acerManiaK pisze:

   Rozczaruję Cię – w górnym narożniku (a to właśnie tam gładzik wyraźnie został zdeformowany) nie masz ani lewego, ani prawego przycisku. 😉

   Niedługo dotrze do nas kolejny egzemplarz Switcha, pozbawiony wspomnianej usterki – będziemy mieli okazję sprawdzić, jak wygląda czułość płytki w 100-procentowo sprawnym urządzeniu.

 5. Luke pisze:

  Uwaga na często występujący błąd z klawiszem windows:

  http://comm…d-p/253828

  Sprawa zgłaszana ponad 2 miesiące temu i wciąż brak oficjalnej informacji od Acera…

 6. JA ! pisze:

  Skąd te informacje o gorilla glass 3 …hahhaha widzę, że te wszystkie maniak strony zeszły totalnie na psy…same bzdury wypisujecie !!!

Leave a Reply