REKLAMA TP
, Iconia Newsy Tablety

IFA 2014: Acer Iconia Tab 8 W – tani tablet z Windows 8.1

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “IFA 2014: Acer Iconia Tab 8 W – tani tablet z Windows 8.1”

 1. pii pisze:

  Na venue pro miracast działa bez zarzutów. Kwestia tylko taka że to dodatkowy koszt dla kupującego.

 2. shaq pisze:

  On moi drodzy brak bdmi jest uzasadnione urządzenia z win 8.1 wspierają miracast wiec hdmi jest zbędne….. dla tych co muszą mieć fizyczny hdmi są przejściówki. no ale brak modemu 3g wbudowanego obejmuje większość funkcjonalnoci tablwta

 3. Boss pisze:

  Święta racja……… i jeszcze 3G.

 4. Inqui pisze:

  Tablet 8″ z Windows bez HDMI… Gdzie sens? Gdzie logika?
  Windows czyni tablet pełnoprawnym PC, ale dopiero na dużym ekranie. Robienie czegokolwiek w trybie pulpitu na 8 calach jest masochizmem. Nawet z rysikiem. Brak HDMI w tabletach z ekranem <10 cali zabija funkcjonalność Windowsa, która jest przecież jego atutem w walce z konkurencyjnymi systemami.
  To już lepiej kupić coś z Androidem. Będzie tańsze, lżejsze i będzie lepiej służyć rozrywce, bo do niczego innego 8 cali w takim przypadku się nie nadaje.
  Moja wizja idealnego tabletu z Windows to sprzęt z ekranem 8", przenośny, lekki, na którym sprawdzą się wszelkie funkcje tabletowe takie jak wygodne surfowanie po sieci, słuchanie muzyki, wykonywanie przelewów, czytanie e-booka, czy wyświetlanie chwytów na gitarę kiedy brzdękam na kanapie. ALE jednocześnie będę miał możliwość szybkiego podpięcia tv, klawiatury i myszy kiedy będę chciał coś napisać, obrobić zdjęcia czy zrobić cokolwiek bardziej zaawansowanego niż szeroko pojęta rozrywka. Wszechstronność jest siłą Windowsa i nie rozumiem dlaczego mu się to odbiera.

  • Tirinti pisze:

   Dokładnie.
   Taki jest Lenovo Thinkpad 8… tyle, że cena odstrasza a nikt mi nie powie, że port HDMI kosztuje 200$.

Leave a Reply