REKLAMA TP
, Aspire Newsy Tablety

Wielofunkcyjny Acer Aspire Switch 12 oficjalnie. Ceny, specyfikacja

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Wielofunkcyjny Acer Aspire Switch 12 oficjalnie. Ceny, specyfikacja”

 1. Mario pisze:

  Trzymałem to cudo w rękach. W porównaniu do Switch 10 wygląda o klasę niżej.
  I to nie jest żadna hybryda, tylko notebook z ekranem dotykowym i z odłączaną połową stacji dokującej zawierającej klawisze klawiatury. Reszta jest trwale przymocowana do ekranu na dwóch zawiasach i tabletu nie da się od tego odłączyć. Więc jak ktoś chce sprzętu bardziej mobilnego i lżejszego niż laptop, a więc tabletu z dołączaną w razie potrzeby klawiaturą, to ten sprzęt nie jest dla niego. To coś na kształt notebooka z ekranem dotykowym, z którego po odpięciu klawiatury zostaje 75% notebooka i bezprzewodowa klawiatura. Nie da się tego przekształcić w tablet 12 calowy. No chyba, że przez urwanie zawiasów (siła x gwałt). Ale czy po takim zabiegu uzyskany tablet będzie działał? To już pytanie do recenzentów.

 2. jotek44 pisze:

  Kiedy na polskim rynku ? Przydałby się jako prezent pod choinkę !

 3. jotek44 pisze:

  Czy Acer planuje aktualizację oprogramowania Aspire Switch 12 do wersji Windows 10 ? Czy w ogóle Acer udostępnia aktualizacje dla swoich produktów, chociążby tych najnowszych ?

 4. jotek44 pisze:

  Kiedy oficjalna premiera na polskim rynku (w wersji 128 SSD z rysikiem)? Jeśli cena 2999 PLN została już podana, to sprzedaż rozpocznie się chyba niebawem ? Czy będzie dołączona instrukcja papierowa w jęz. polskim i czy menu będzie po polsku ? W jakiej sieci będzie sprzedawany ?

 5. jotek44 pisze:

  Czy i kiedy pojawi się w Polsce w oficjalnej sprzedaży Acer Chromebook 13 o najmocniejszej specyfikacji ? Czy jest już znana cena tej wersji ?

 6. notsure pisze:

  Rzeczywiscie chyba nie ma możliwości odłączenia tej podstawy i pracy w trybie prawdziwego tabletu :/

 7. Mario pisze:

  Czy ma slot na kartę microsd?

Leave a Reply