, Inne urządzenia Liquid Newsy

Acer Liquid Leap poza zasięgiem polskich konsumentów


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Acer Liquid Leap poza zasięgiem polskich konsumentów”

 1. asegpl pisze:

  Ze względu na taki komentarz
  („”Niestety autor tekstu na serwisie ubieralni.pl wprowadził małe zamieszanie – opaska nie zadebiutuje nigdy w Polsce (oficjalnym kanałem dystrybucji).”
  ), jaki znalazł mi monitoring, pozwalam sobie wyjaśnić – Acer na Twitterze NIE WYKLUCZYŁ możliwości pojawienia się opaski Leap po nowym roku i, między innymi, na tej informacji bazowałem. twitter.com/AcerP…0555871232
  Arkadiusz Sęga,
  Redaktor Naczelny Ubieralni.pl

  • acerManiaK pisze:

   Witam serdecznie,
   taki komentarz poczyniłem, gdyż takie informacje zostały mi przekazane. Co ważne, od osoby bezpośrednio powiązanej z Acer Polska. Nie miałem zamiaru Cię urazić. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na dalszy rozwój wydarzeń.
   Pozdrawiam.

   • asegpl pisze:

    Nie jest to kwestia żadnej osobistej urazy – zarzucasz po prostu mi i mojemu wortalowni nierzetelność nie mając do tego absolutnie najmniejszych podstaw. Jest to tym dziwniejsze, że komentarz, na który odpowiedziałeś nie zawiera w sobie ani jednej literki dotyczącej ubieralnych – więc skąd w Twoim komentarzu nagle pojawili się ubieralni?

 2. Acer Liquid Leap nie trafi do Polski - Ubieralni.pl pisze:

  […] Jak donosi Acermaniak, tajwańska firma nie planuje w najbliższym czasie wprowadzenia opaski na Polski rynek Czy możemy się tego spodziewać w późniejszym terminie? […]

 3. Jarek pisze:

  Ciekawe ile to na baterii wytrzyma? pewnie max 1 dzień.
  Szkoda że wypuszcza się gadżety które mają problem wytrzymać te 3 dni czy 4.

Dodaj komentarz