REKLAMA TP
, Chromebooki Laptopy Newsy

Acer Chromebook 11 i Chromebook 13 oficjalne na polskim rynku

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Acer Chromebook 11 i Chromebook 13 oficjalne na polskim rynku”

 1. Jarek pisze:

  W specyfikacji trudno się dopatrzyć zalety chrombooków podawanej przez Was, czyli ekranu full HD. Niestety są tylko HD. Czyżby nie miał ful HD?

 2. Nazir pisze:

  Być może ciekawa oferta dla pasjonatów ale nie wróżę sukcesu Chromobook w Polsce za taką cenę gdy można kupić za tyle laptop z MS win8.1 i dużo większe możliwości .

  Uważam że sprzęt za póżno trafia do Polski a system niczego specjalnego więcej nie oferuje niż Android a w porównaniu do W8.1 to przepaść

 3. Kuba pisze:

  Byłem ciekaw kiedy się w końcu ten system pojawi u nas w kraju. Ciekawie to wygląda na rynku amerykańskim, gdzie z bardzo niszowego dorobił się już ponad 20% udziału w rynku notebooków(!!!). Dla ludzi mobilnych rozwiązanie na pewno bardzo ciekawe.

 4. lukasz pisze:

  fajnie, że nareszcie Chromebooki są dostępne na polskim rynku. Zapowiada się na prawdę niezła rewolucja. Super system jakim jest Chrome OS (szybki, niezawodny, bezpieczny) w połączeniu z ładnymi bądź co bądź urządzeniami Acer (wiem, bo byłem wczoraj na konferencji Google) plus ta cena. Przecież te sprzęty są tańsze niż zwykłe notebooki o ładnych kilkaset zł!!!

Leave a Reply