REKLAMA TP
, Aspire Newsy Tablety

Acer Aspire Switch 12 od dzisiaj do kupienia w Polsce!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Acer Aspire Switch 12 od dzisiaj do kupienia w Polsce!”

 1. Wojtek pisze:

  Władowali tam Broadwella ale zamontowali tylko 2 komorową baterię, czysty idiotyzm…

 2. Adam pisze:

  Szału nie ma, a w tej cenie jest znacznie lepszy Asus UX305.

 3. Stephanos pisze:

  Właśnie: gdzie te wersje tabletów z Windows, o przekątnej od 10″, obowiązkowo z wmontowanym m. 4G/LTE, z należytymi wielkościami pamięci RAM i ROM – za takie uważam przynajmniej 3GB RAM oraz 32GB ROM – z dołączoną klawiaturą funkcjonalnie współdziałającą?
  Może model „VOYO WinPad A9” (ze Sklepu na literę „P”) – z 4GB RAM oraz 64GB ROM – gdyby tylko miał LTE? Tego nie wiem, bo nie znam wyników testu na ów model.

  Jak nawet dadzą jakiś model z Wind. i LTE, to… reszta słabiutka; ew. są to modele bardzo drogie, hybrydy czy tp.

  Stephanos

 4. notsure pisze:

  https://www….JsNdRdYe0A

  Ten filmik pokazuje jak bardzo ten cały acer jest nie praktyczny. Złożony ma ekran na wierzchu – łatwość uszkodzenia. Po otwarciu mamy klawiaturę ale gdzie ekran ? odwrócony w drugą stronę. W moim 13,3″ samsungu 730u3e podnoszę pokrywę, piszę znajduję co chcę, zamykam – koniec. Tutaj otwieram całość, odłączam klawiaturę, obracam pozostałą część ekranem do mnie, podłączam klawiaturę, pracuję, odłączam klawiaturę, obracam całość, podłączam klawiaturę, składam urządzenie, szukam pokrowca bo ekran jest na zewnątrz. I tak za każdym razem jak potrzebuję skorzystać z acera 12 ? Ktoś na tym pracował jak to wymyślał czy to tylko taka sztuka dla sztuki ? Pomijając już to, że pewnie nie będę tak „jęczał” jak prezenterka, która miała wyraźne trudności z obsługą tego urządzenia.

  No i ten tryb tabletu „rewelacja” tylko 1,5 kg w ręku bo nie da się trzymać samej częsci ekranowej jak w normalnym tablecie, czym to się w zasadzie rózni od tych laptopów w stylu yoga gdzie ekran jest obracany o 360 stopni ?

 5. notsure pisze:

  Niestety ten cały Core M to chyba nigdy nie trzyma tych 2 Ghz równie dobrze mogliby napisać, że ma 200 Ghz, kiedy w rzeczywistości pod obciążeniem i tak wieczny throttling. Grafika i procek na 1/2 czy 1/3 wartości nominalnych bo przekracza TDP. No i te 2 Gb ramu ? To nie tablet z Atomem za 800 zł…

  Inna sprawa to niby urzadzenie ma rózne tryby pracy niby innowacyjne ale nie ma normalnego trybu laptopa (!) nie ma również normalnego trybu tabletu (sic !) bo ta druga część podstawy nie jest odczepialna od części ekranowej jak choćby w switch 10 czy 11 i tak sobie „dynda” w tyle nie wiadomo po co.

  Wątpliwości mam również czy to „przyłączanie” klawiatury od przodu na zaczepy magnetyczne będzie takie wygodne poza równą płaszczyzną, szczerze wątpię.

  A na koniec pytam gdzie jest wersja z modemem 3G/LTE ??? Ludzie to jest XXI wiek czy Wy tam w acerze jeszcze tego nie wiecie – wszystkie modele switch 10, 11, 12 bez modemów LTE ? To ma być przenośny tablet ? Tania chińszczyzna na androidzie ma juz modemy choćby 3G !!!

  Ogólnie cenowo nie wygląda to źle w porównaniu do wersji switch 11, która z ekranem HD i 2 Gb ramu kosztuje 2500 zł ale jakoś to wszystko nie przemyślane.

Leave a Reply