REKLAMA TP
, Areny i porównania Iconia Tablety

Acer Iconia Tab A500 czy A100? Starcie tytanów

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Acer Iconia Tab A500 czy A100? Starcie tytanów”

 1. acerManiaK pisze:

  Użytkownicy wymagają od nas, abyśmy podali wszystkie możliwe ceny i miejsca, gdzie mogą nabyć dany sprzęt. Allegro to nie tylko nieuczciwi sprzedawcy, którzy chcą nas oszukać na wszelkie możliwe sposoby. Tam swoje aukcje mają również sklepy, które oferują sprzęt taniej, gdyż nie muszą płacić dodatkowych podatków, tak więc wilk syty i owca cała.

 2. Sceptyczny-uzytkownik pisze:

  Lecz czy powinno się podawać „nieoficjalne” ceny? Moim zdaniem – raczej nie! Nie każdy ma zaufanie do allegro, niektórzy potencjalni klienci biorą pod uwagę tylko zakupy w oficjalnych, pewnych i sprawdzonych punktach – zresztą nie ma co się im dziwić.

 3. acerManiaK pisze:

  @KRIS: Przyznam szczerze, że trudno jest to jednoznacznie stwierdzić. Według producenta tablet ma 512 MB pamięci RAM, ale jest to pamięć użytkowa, którą faktycznie możemy wykorzystać (choć w rzeczywistości i tak jest to zaledwie 440 MB). Reszta z 1 GB zarezerwowana została dla systemu operacyjnego.

  Oficjalne sklepy internetowe to nie jedyne źródło, gdzie możemy kupić tablet. Skoro podaję oficjalne punkty dystrybucji, to należy również uwzględnić nieoficjalne punkty dystrybucji – w tym przypadku zupełnie nowego Acera A500 na Allegro dostaniemy już od 1,399 zł. Przy dobrej okazji nawet za 1,299 zł, lecz już po przejściach…

 4. rafal pisze:

  @Sceptyczny, nie przesadzaj już z tym swoim sceptycyzmem. Propozycje na pewno ciekawe. A z ceną w specyfikacji ktoś się po prostu pomylił – mylić się rzecz ludzka. Ja bym jednak wybrał a500 ze zwględu na większy wyświetlacz – nie przepadam za 7-calówkami.

 5. Sceptyczny-uzytkownik pisze:

  @Kris – z tego co widać w ceneo, najtaniej możemy go kupić za 1499 złotych, a nie o stówę taniej oO Dziwne, coś się chyba komuś pomyliło ;] A co do samego wyboru pomiędzy tymi dwoma modelami, to jest jak wybór między dżumą a cholerą 😀

 6. KRIS pisze:

  Mam dwa pytania odnośnie artykułu:
  1. Ile tak właściwie A100 ma RAMu?? Nieraz piszecie, że 512MB, a nieraz że 1GB??

  2. W porównaniu specyfikacji widnieje cena 1399pln za a500. Gdzie można kupić urządzenie w takiej cenie??

Leave a Reply