REKLAMA TP
, Iconia Tablety

Acer stawia na tablety

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Acer stawia na tablety”

 1. falmar pisze:

  Firma Acer na pewno pracuje nad nowym tabletem z Windowsem, nie wiem tylko co miało by byc w tym dziwnego że tak robi, skoro obecnie jest taki tablet (seria W), w tej chwili nie mozna juz zamawiac w chinach obecnych modeli z serii W, właśnie dlatego że bedzie nowy model (przyjmowanie zamówień w 1k/2012), który napewno najpierw pojawi się z Win7, tym bardziej ze Win8 jest spodziewany dopiero na wakacje, jeżlei nic się nie zmieni w polityce firmy Acer i MS, a nie widze powodów aby coś sie miało zmienić, to i tak wszyscy kupujący nowe tablety i noteboki tuż przed premierą Win8, dostaną możliwość bezpłatnego upgrade.

 2. acerManiaK pisze:

  Acer zapowiedział, że w przyszłości wypuści tablet z systemem operacyjnym Windows, ale nigdy nie powiedział, że chodzi dokładnie o Windows 8. Możemy się tego jedynie domyślać.

  Równie dobrze może chodzić o Windows’a 7, tak więc dopóki nie dostaniemy oficjalnej i potwierdzonej informacji, że firma Acer pracuje nad tabletem z systemem operacyjnym Windows 8, nie możemy powiedzieć, że takie urządzenie w ogóle będzie.

 3. Derwish pisze:

  Nie rozumiem za bardzo tych dwóch wypowiedzi w dwóch różnych artykułach.

  „…Co ciekawe, podczas gdy przeważająca większość producentów tabletów oficjalnie zapowiedziała, że w niedalekiej przyszłości stworzy własne urządzenie, pracujące pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Windows 8, o tyle firma Acer jeszcze tego nie zrobiła.

  oraz

  „…Przedstawiciel firmy Acer dodał również, że firma Acer w niedalekiej przyszłości przedstawi nam swoje tablety zarówno z systemem operacyjnym Google Android, jak również systemem Windows. Niestety nie wspomniał, o które dokładnie wersje tych systemów chodzi, ale możemy domyślać się, że mowa o Androidzie 4.0 ICS oraz Windows 8.”

  Gdzie tu spójność informacji…..?
  Ok można czepić się słowa „OFICJALNIE”, ale dodajcie że, nie oficjalnie takie potwierdzenia były, bo można odnieść wrażenie że Acer nie stawia na Windows…

Leave a Reply