, Artykuły Gry i aplikacje

Asphalt 6: Adrenaline HD – recenzja gry

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Asphalt 6: Adrenaline HD – recenzja gry”

 1. Armin pisze:

  „Sama rozgrywka ma cztery tryby” – Nieprawda, jest znacznie więcej.
  „Eliminacja – w tym trybie mamy za zadanie wyeliminować wszystkich naszych oponentów” – Nieprawda, odpada ostatni zawodnik w stawce po upływie określonego czasu, my nie eliminujemy nikogo.
  „Kolekcjoner – tutaj mamy za zadanie zebrać wszystkie dolary na swojej drodze oraz krople oleju.” – Kompletna bzdura. Zbieramy specjalne znaczniki i musimy zrobić to szybciej od rywali. Nie są to pieniądze ani nitro.
  „“Beat’em All” – coś na kształt walk starożytnych gladiatorów, całkiem podobna do trybu Eliminacja” – Ponownie porażka. Tryb nie ma nic wspólnego z eliminacją. Musimy doprowadzić do zniszczenia określoną ilość rywali.
  Co z trybami takimi jak: Time Attack, Under Pressure czy Duel? Nawet widać na waszych screenach. Czy wy w to wogle grali czy raczej skończyło się na obejrzeniu filmiku z YouTube?

 2. Micho1125 pisze:

  Na AppStore jest stała cena ok 3 złote 🙂 na badzie za armii z tego co mi wiadomo … Na iOS chodzi świetnie bez żadnych przycięć (iPad2) na SGS plus też jest ok 🙂 polecam na każd platformę 🙂

 3. acerManiaK pisze:

  @majster: być może to jakaś pomyłka systemu (zakładając, że tablet kupowałeś w sklepie i na 100% nie był używany). Na stronie gameloft jest sekcja, w której możesz zgłaszać takie problemy – powinni szybko ten temat wyjaśnić. Istnieje również możliwość, iż po przywróceniu ustawień fabrycznych system raz jeszcze Cię zidentyfikuje – tym razem poprawnie.

 4. majster pisze:

  mam nowego tableta. zarejestrowałem go kilka godzin temu i gdy na tej stronie wpisuje to mi nie wyskakuje (http://waps…her_promo/), ze był uzywany juz. mam acer a501. o co chodz?

 5. 321atak pisze:

  Co wy testujecie za starocie… Ale w sumie co innego można testować z półki „wyścigi na androida”. Gra jest marna, nudna, a fizyka jazdy nie ma nic wpólnego z przyjemnością ścigania. Dobrze że ostatnio ukazał się Real Racing 2 bo ratuje honor Androida na którego dobrych wyścigów brak

 6. kris pisze:

  misiolin: u mnie na SONY S chodzi świetnie 🙂

 7. acerManiaK pisze:

  @misiolin: Na Acer Iconia Tab A500 chodzi bez problemu. 😉

 8. misiolin pisze:

  a chodzi wam to na tabletach?
  ja kupiłem za 10 centów ale mój transformer 3g nie jest obsługiwany :/

 9. bart pisze:

  Też udało mi się dostać za 10centów. Niestety na SGS+ zdarza mu się solidnie zaciąć… ale sama gra, bardzo dobra…

 10. munio pisze:

  jak dla mnie bomba.nie chce przesadzić,ale to już przerasta chyba np PS2.

 11. biscuit pisze:

  Jeszcze kilka dni temu gra była dostępna za 10 centów w ramach akcji „Bilion downloads”, teraz kosztuje ponad 20 zł.
  Ja kupiłem za symboliczną kwotę, ale 20+ zł to zdecydowanie przesada. Moim zdaniem ciekawą alternatywą jest o połowę tańszy NFS Shift, który wcale nie ustępuje produkcji Gameloftu.

Leave a Reply