REKLAMA TP
, Artykuły Gry i aplikacje

N.O.V.A. 2 HD – recenzja

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “N.O.V.A. 2 HD – recenzja”

 1. ml885 pisze:

  A mnie się podoba. Miałem okazję grać u kumpla na tablecie i przyznam, że robi wrażenie. Co do sterowania to trzeba się przyzwyczaić.

 2. Jan Kowalski pisze:

  Po przeczytaniu recenzji, jako że akurat trafiła się promocyjna cena i zamiast 24 złote było trochę ponad 3, zakupiłem to cudo.

  Zabijcie mnie ale nie wiem jak ktoś jest w ogóle w stanie w to grać. Owszem, chodzi płynnie, ładnie wygląda ale sterowanie… To jest koszmar. Tempo akcji nie przystaje nijak do nieprecyzyjności sterowania i zasłanianiu sobie ekranu paluchami. Jeśli weźmie się sterowanie z akcelerometrem, kręci się i „trzęsie” tabletem co przeszkadza by dobrze widzieć co się dzieje. Jeśli włączy się sterowanie dotykiem to trzeba mieć trzecią rękę by jednocześnie celować i strzelać. Albo to ja po prostu jestem za mało „kumaty” by to obsłużyć.

  W każdym razie, wymordowałem się potwornie i przy żadnych ustawieniach nie było tak naprawdę dobrze. Na szczęście za takie pieniądze, nie było mi szkoda wywalić tego z hukiem z tabletu. Pozdrawiam redakcję.

 3. acerManiaK pisze:

  @gracz: nie testowaliśmy, więc nie wiemy, ale jeśli wierzyć w zapewnienia internautów posiadających ten sprzęt – gra chodzi bez zarzutów. 😉

 4. gracz pisze:

  Czy pójdzie na xperii neo V bo gra bardzo fajna

Leave a Reply