, Areny i porównania Iconia Tablety

Acer Iconia W500 lepszy od Nowego iPada. Niemożliwe?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Acer Iconia W500 lepszy od Nowego iPada. Niemożliwe?”

 1. Faktorek pisze:

  Pragnę zauważyć, że Peacekeeper to test „resolution dependent” i powinno się go odpalać na urządzeniach o conajmniej zbliżonych rozdzielczościach ekranu, więc wynik nowego iPada przy dużo wyższej rozdzielczości jest mocno imponujący.

 2. OnDaReal pisze:

  Opisywany test porównuje przeglądarki a nie bezpośrednio sprzęt. Na tym samym sprzęcie różnica może sięgać nawet 1000 punktów w zależności od przeglądarki (sprawdzone na PC. Chrome VS FF).

 3. acerManiaK pisze:

  @Paweł: Trafna uwaga. W podsumowaniu chodzi raczej o nawiązanie do popularnej tezy, że sprzęt projektowany stricte pod Windows przegrywa na całej linii z mobilnymi urządzeniami pracującymi pod Androidem i iOS. Tymczasem, jak widać po prezentowanych benchmarkach, nie koniecznie tak być musi, co może być pewnym zaskoczeniem. Frazę podsumowującą zmieniliśmy dla jasności na „…Microsoft ma jednak trochę racji chwaląc urządzenia projektowane pod swój system operacyjny…”.

 4. Paweł pisze:

  Zaraz, zaraz… Czegoś tu nie rozumiem. Autor pisze: „Pomiar jest ściśle związany z analizą możliwości procesora, a co za tym idzie, wyniki są porównywalne bez względu na obecny system operacyjny.”

  A na koniec podsumowuje: „Wychodzi na to, że Microsoft ma jednak trochę racji chwaląc swój najnowszy system operacyjny…”

  Ponoć pomiary są niezależne od systemu operacyjnego.

 5. Tirinti pisze:

  To nie są tablety tylko smartphony. No moze poza tą IConią, która jest lowendowym tabletem.

  Proponuję przetestować Lenovo X220 i to jakimś porządnym benchmarkiem jak PC Mark. HTML to każdy badziew wyświetli, ale już Photoshop czy Visual Studio nie wszędzie pójdzie.

Leave a Reply