REKLAMA TP
, Artykuły Iconia Tablety

Acer Iconia Tab A100 w naszych rękach

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Acer Iconia Tab A100 w naszych rękach”

 1. Stefan Zakała pisze:

  Fajny podoba mi się, a teraz na marginesie to ja jestem fanem Acera mam laptopa już zniszczonego zębem czasu i muszę powiedzieć mimo nieraz wysłuchiwanych opinni to jest świetny sprzęt ! Jestem ciekaw jak spisują się tablety ale na to przyjdzie mi jeszcze poczekać niestety. 🙁

 2. drjones pisze:

  Pytanie nr 1: czy A100 obsługuje host USB (klawiatury, myszy, modem 3g, pendrive, zewnętrzny HDD)
  Pytanie nr 2: jakie jest zużycie i wytrzymałość baterii przy komfortowych ustawieniach jasności wyświetlacza i normalnej pracy (włączone WiFi jasność pozwalająca swobodnie czytać w dziennym świetle)
  Pytanie nr 3: jak sprawują się akcesoria o ile są dostępne dedykowane pod port dokujący?

 3. acerManiaK pisze:

  @qwerty: Test na słońcu wykonamy przy nieco lepszej pogodzie. Na chwilę obecną wynik testu może być trochę nieuczciwy, a nam zależy na wiarygodności.

  Tablet ma pełen dostęp do Tegra Zone oraz Android Market, więc nie będzie najmniejszego problemu z pobraniem odpowiednich gier i aplikacji.

  @mzl: Wykonamy szczegółowe testy baterii, również z uwzględnieniem Twoich sugestii 🙂

 4. mzl pisze:

  Ja poproszę o sprawdzenie widoczności na słońcu. Czy tekst (ebook) będzie czytelny, czy też trzeba będzie szukać cienia? Poproszę też o sprawdzenie czasu pracy na baterii w trybie czytelnika/standby (tylko włączony ekran na powiedzmy połowie podświetlenia, bez wykonywania żadnych operacji).

 5. qwerty pisze:

  a macie mozliwość przetestowania kulku najważniejszych aplikacji? Chodzi mi o ściągnięcie ich z marketu, zainstalowanie i sprawdzenie poprawności działania… np. jakaś gra HD, Photoshop, Powerpoint itp.?

 6. qwerty pisze:

  Chyba kluczową sprawą w tym sprzęcie jest wyświetlacz…. więc warto dokładnie go przetestować. W przeciwieństwie do konkurencji jest to zwykły wyświetlacz LCD a nie matryca IPS…

Leave a Reply