,

Acer Aspire Switch 10 – test tabletu z klawiaturą

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 5

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. JA !, :

  Skąd te informacje o gorilla glass 3 …hahhaha widzę, że te wszystkie maniak strony zeszły totalnie na psy…same bzdury wypisujecie !!!

 2. Sławek, :

  “w naszym egzemplarzu touchpad zapadał się w jednym z rogów, co stawia pod znakiem zapytania jakość całej konstrukcji.” – poezja. A nie zauważyliście, że “zapada się” też w drugim rogu?? To lewy i prawy przycisk. To stawia pod znakiem zapytania jakość całej recenzji.

  • acerManiaK, :

   Rozczaruję Cię – w górnym narożniku (a to właśnie tam gładzik wyraźnie został zdeformowany) nie masz ani lewego, ani prawego przycisku. ;)

   Niedługo dotrze do nas kolejny egzemplarz Switcha, pozbawiony wspomnianej usterki – będziemy mieli okazję sprawdzić, jak wygląda czułość płytki w 100-procentowo sprawnym urządzeniu.

 3. Magda, :

  Witam gdzie dostane zasilacz do tego modelu? oryginalny lub kompatybilny? pomocy na stronie acera nie ma. w media markt mi nie pomogli, bo nietypowe wejście.
  pzdr. Magda

 4. Krystian, :

  Czy są jakieś przedłużki do zasilacza? Kabelek jest bardzo krótki…

 5. Endy, :

  Sądzę, że taniej wyjdzie kupić osobno klawiaturę do tabletu. Moja klawiatura kosztowała 100 zł klawiatury-do-tabletow.do3000.pl/produ…biala.html . Można wtedy kupić lepszy tablet. Minusem tego rozwiązania jest to, że takie klawiatury przeważnie nie mają touchpadów :(