, Aspire Newsy Tablety

Acer Aspire Switch 10 z modemem 3G debiutuje w sprzedaży

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Acer Aspire Switch 10 z modemem 3G debiutuje w sprzedaży”

 1. Marcin pisze:

  Mam dwa tablety Acera W700 z i5 i Switch 10. W obu ten problem wystepuje, ale wystarczy wcisnac przycisk windows na tablecie oraz vol+ i wszystko jest ok. Fakt ze w Switch 10 wystepuje to czesciej i trudniej to wylaczyc, ale sie da.

 2. Bartek pisze:

  czy wiadomo cokolwiek na temat ewentualnego naprawienia przez Acera błędów w funkcjonowaniu tego modelu, które występowały przed odświeżeniem? Szukam jakiejś ciekawej oferty na tablet z Win 8.1 i modemem 3G i specyfikacja tego modelu jest bardzo fajna, ale po przeczytaniu na innej stronie wpisu z ubiegłego miesiąca, Acer Aspire Switch mocno mnie zniechęcił, a w każdym razie mam wobec niego pewne obawy. Oto cytat:

  „Po pierwsze fatalne wsparcie ze strony producenta i olewanie Klientów:
  a) problemy z przyciskiem Windows oraz głośności – co jakiś czas one świrują i tak przycisk Windows nie działa, a głośności uruchamia narratora co jest mega irytujące (do tego stopnia, że ręcznie usunąłem narratora z systemu,innej opcji nie było) zaś przycisk do usypiania urządzenia działa wówczas jak ctrl+alt+del

  Oczywiście Acer twierdzi, że takiego problemu nie ma i ma to gdzieś. Nadmienię, iż wgrany był najnowszy bios + wszelkie możliwe update. Acer nie widzi problemu, ale on jest – wystarczy zajrzeć na oficjalne forum Acer (tylko po ENG) by zobaczyć ilu ludzi ma ten problem – oczywiście Acer twierdzi, że wszystko jest ok. Ludzie oddają na serwis – są przypadki, gdzie ten wymienia po 1 części za każdym razem – to płyta główna, to ekran, to inne podzespoły – klient czeka tygodniami a sprzęt jak źle działał, tak dalej źle działa.

  Na probelm jest tylko jedno lekarstwo – należy wyłączyć i włączyć urządzenie, wówczas działa prawidłowo – jak długo? Różnie raz kilka godzin, raz 2 -3 dni. Nie ma reguły.”

  Jeśli te problemy zniknęły, to z niecierpliwością czekam na oficjalną sprzedaż w Polsce…

 3. Adam_t33 pisze:

  Dobra wiadomość, ale myślę, że ze względu na układ literek na klawiaturze niemieckiej, lepiej poczekać chwilę na wersję „polską”.

Leave a Reply